Vianoce na zámku Schloss

Vianoce na zámku Schloss

Vychutnajte si nezabudnuteľnú atmosféru vidieckych Vianoc na zámku Schloss. Žiariace svetlá, horiace sviečky a iskrivé oči detí i dospelých.
Bratislava naberá pomaly ten správny smer moderného mesta. Vydajte sa na cestu po stopách kráľov, ktorí tu boli korunovaní a objavte s nami, za čím prichádzajú turisti z celého sveta.

 

Program zájazdu

Prehliadka mesta so sprievodcom: Bratislavský hrad, hradná studňa, Panská ulica, Dóm Sv. Martina, Académia Istropolitána, Michalská brána, Františkánske nám., Primaciálny palác, Stará radnica, Hlavné nám., Rolandova fontána, Schöne Náci, Čumil, Hviezdoslavovo nám., historická budova SND, Reduta.

Vianočné trhy na Hlavnom a Františkánskom námestí, gastro stánky a stánky na predaj vianočných darčekov a lahôdok, festival adventnej a vianočnej hudby, spevácke skupiny, zábava a sprievodný program, ulička vianočných želaní pod imelom.

Zámok Schloss a vianočná dedinka. Veľkolepý zámocký areál otvorí svoje brány a premení sa na pôsobivý adventný trh. Viac ako 100 stánkov ponúkne nápady na vianočné darčeky – ozdoby na stromček, figúrky do betlehemu, hračky, drevené práce a sviečky. Kulinárske chúťky uspokoja lahôdky ako varené vínko, punč, pečené gaštany, pražené mandle alebo cukrové pečivo či medovník. Na prehliadke spoznáte tento krásny rakúsky barokový komplex – nádherné priestory zámku ako odraz imperiálneho sveta pripomínajúci každodenný život fascinujúcej epochy. Návrat domov vo večerných hodinách.

Cena zájazdu 28 Eur

 

Cena zahŕňa: dopravu zájazdovým autobusom, služby sprievodcu a delegáta CK, zákonné poistenie CK

Cena nezahŕňa: vstupné na zámok

HODNOTENIA
Zájazd nemá hodnotenia...