Schladming – Dachstein, lyžovačka

Schladming – Dachstein, lyžovačka

Ramsau am Dachstein je jedným z najpopulárnejších letovísk v Rakúsku. Nádherná krajina s masívom Dachstein pohľadí Vašu dušu, čerstvý a čistý vzduch dodajú silu Vášmu telu. Hotel Tischlbergerhof v Ramsau am Dachstein leží na úpätí masívu Dachstein, na krásnom slnečnom a pokojnom mieste priamo pri lyžiarskom vleku Rittisberg Süd. Bežecké lyžovanie Eldorado tu má 150 km klasických tratí a 50 km zimných turistických chodníkov!

 

Program 6 dní

 

Zjazdové lyžovanie, zimná turistika, klasické lyžovanie a adrenalínový zážitok v poradí podľa chuti a počasia.

Stredisko Rittisberg v Ramsau am Dachstein13 km zjazdových tratí, 8 vlekov, prevýšenie 601 m (1035 – 1636 m)

Stredisko 4 BERGE SKI, 4 kopce SCHLADMING DACHSTEIN so známymi lyžiarskymi horami Hauser Kaibling, Planai, Hochwurzen, Reiteralm, dĺžka zjazdoviek je 123 km, 47 vlekov, prevýšenie 1287 m (728 – 2015 m). Stredisko zimných športov ponúka moderné lyžiarske vleky, kulinárske špeciality v horských chatách, zábavu pre deti a rodiny, detské lyžiarske školy.

Úchvatný je panoramatický výhľad na celé štajerské údolie Ennstal z najvyššieho bodu strediska Hauser Kaibling – 2015 m n.m.

Najvyšší most v Rakúsku, na Dachsteine vo výške 2700 m n. m a Schody do prázdna, nové atrakcie Rakúska ponúkajú nezabudnuteľný adrenalínový zážitok

 

Cena zájazdu 639 Eur

 

Cena zahŕňa: dopravu zájazdovým autobusom, 5x hotelové ubytovanie 3* priamo vedľa lyžiarskeho svahu a bežkárskej trati, wellness – saunový svet, 5x polpenzia, služby delegáta CK.

V cene zájazdu nie sú zahrnuté skipasy  Schladming 60,50 Eur, Rittisberg 41,50 Eur (dospelá osoba/ deň), cestovné poistenie a poistenie storna zájazdu.

 

NA ZÁVER
Stredisko Schladming je známe mnohými pretekmi v Alpskom lyžovaní a Planai poznáme ako vrch Svetového pohára.