Rafting na rieke Soča

Rafting na rieke Soča

Rieka Soča pramení v národnom parku Julských Álp pod Triglavom. Je jednou z najkrajších a vodácky najatraktívnejších alpských riek. Preteká hlbokým údolím lemovaným vysokými štítmi a krásnymi prírodnými scenériami. Má nádhernú, krištáľovočistú vodu priehľadnú do hĺbky niekoľkých metrov. Práve tu zažijeme nezabudnuteľné dobrodružstvá! Raftovať budeme na slovinských riekach Soča a Koritnica, na ktorých sa dajú kombinovať rôzne trasy a úseky.

 

Program 4 dni

1. deň

Odchod v ranných hodinách do Rakúska. Zastavenie v meste Graz. Prehliadka mesta. Pokračovanie do miesta nášho pobytu. Ubytovanie, osobné voľno, nocľah.

2. deň

Raňajky. Inštruktáž o ovládaní raftového člnu a povelov. Certifikovaný inštruktor v každom raftovom člne. Rafting 2 – 4hod. Historická pevnosť Kluže. Nahliadneme do 60m hlbokého kaňonu Koritnica a do krásneho kaňonu Učja. Osobné voľno, nocľah.

3. deň

Raňajky, rafting 2 – 4hod. Prehliadka vodopádu Kozjak + možné kúpanie, prehliadka známeho mostu Napoleón a vojenských bunkrov z 1. sv. vojny, zastávka pri vodopáde Boka – výška 106m. Osobné voľno, nocľah.

4. deň

Raňajky, odchod k jazeru Bled, plavba po jazere, odchod domov, návrat vo večerných hodinách.

 

Cena zájazdu 359 Eur

 

Cena zahŕňa: Dopravu autobusom, 3x ubytovanie, 3x raňajky, mestská daň, služby sprievodcu, raftový čln – miesto v rafte, kompletnú výstroj (záchranná vesta, prilba, pádlo, neoprén, bundička), inštruktor v člne, kompletné zaškolenie, inštruktáž, teória pádlovania, bezpečnosť, skúška plávania na hádzačke v prúde, rafting na rieke Soča a miestne poplatky za rafting, prepravu osobných vecí, presun člnov a ostatného technického materiálu, zákonné poistenie CK. 

Organizátor zájazdu si vyhradzuje právo na:

Zmenu programu, zmenu zjazďovaného úseku, alebo zrušenie programu rafting pri nedostatku prírodnej vody, alebo veľmi vysokom stave vody, príp. v iných neočakávaných udalostiach ak inštruktor uzná, že by mohla byť ohrozená skupina príp. jednotlivec.

Vyradenie osoby pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok z programu/ raftingu ak inštruktor uzná, že by mohla byť ohrozená skupina príp. jednotlivec, bez nároku na vrátenie peňazí za danú službu.

Podpísanie reverzu – prehlásenie o účasti na programe na vlastnú zodpovednosť. Pre osoby mladšie ako 18 rokov podpisujú reverz rodičia príp. zákonný zástupca.

Klient je za zapožičaný materiál zodpovedný. V prípade straty alebo vážneho poškodenia je povinný tento materiál uhradiť v plnej výške. 

HODNOTENIA
Nezabudnuteľné zážitky, nádherné prostredie, skvelá partia. Ďakujeme 😉 Rasťo a Erika, M. Uherce
Veľké ďakujem! Super výletík! Určite sa tam chcem ešte vrátiť. Kamila - Partizánske
Celé super! Ďakujeme!! Jana - Bánovce nad Bebravou