Predvianočný Wellness na Morave

Predvianočný Wellness na Morave

Olomouc ponúka neopakovateľnú predvianočnú atmosféru. Hodnotný program, adventné zvyky, viac než osem desiatok stánkov s kvalitným tovarom a vyhláseným punčom nájdete práve tu. Luhačovice, to sú predovšetkým moderné kúpele, ktoré využívajú prírodné liečivé zdroje, čisté upravené parky, no i malebná architektúra a skvosty architekta Dušana Jurkoviča. Sú oázou pre všetkých, ktorí sa potrebujú zastaviť a zrelaxovať.

 

Program zájazdu

 

1.deň.

Navštívime Svätý Kopeček, obľúbené miesto pútnikov i sobášiacich sa, kde budeme obdivovať barokovú krásu Baziliky Panny Márie.

Presunieme sa do Strašidelného domu v Olomouci, kde zažijeme adrenalínovu zábavu s krátkym hororovým príbehom na ploche 600m2.

V historickom centre mesta si pozrieme so sprievodcom pamiatky – impozantný Stĺp Najsvätejšej Trojice, jedinečnú Radnica s orlojom, Kostol sv. Michala, bývalý jezuitský konvikt, Chrám Panny Márie Snežnej, Biskupský palác, Chrám sv. Mórica.

Na záver dňa nás čakajú vianočné trhy a bohatý sortiment vianočných darčekov, Mikulášska nádielka, kultúrny a sprievodný program v centre mesta, hudobný program na Hornom námestí. Presun do Wellness hotela v Luhačoviciach, ubytovanie.

2.deň.

Celé dopoludnie strávime naberaním novej energie. Zabavíme sa pri zdravotnom cvičení s profesionálnou cvičiteľkou jógy, plávaním v bazéne a wellness programom.

Po spoločnom obede a prechádzkou najväčšími moravskými kúpeľmi sa vydáme na cestu domov.

Príchod domov podvečer.

Cena zájazdu 86 Eur

 

V cene je zahrnutá autobusová doprava, služby sprievodcu a delegáta CK, ubytovanie vo Wellness Hoteli Adamantino 3*, polpenzia, bazén, cvičenie s cvičiteľkou, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona.

V cene nie vstupné Strašidelný dom 145 Kč, wellness procedúry hotela

HODNOTENIA
Páčila sa mi atmosféra vianočných trhov, hudobný program, pamiatky, stánky, kde ponúkajú najmä domáce výrobky a chutné občerstvenie. Slavomíra Dolinská, Púchov