Osvienčim a Park miniatúr, 24. september

Osvienčim a Park miniatúr, 24. september

Vydáme sa po stopách nelichotivej histórie na miesto, kde nacistické Nemecko ticho pripomína svoje hriechy. Poďte s nami na výlet, ktorý vám ukáže ďalšie tváre ľudstva a zážitky z neho zostanú vryté v duši po celý zbytok života.

60 modelov najvýznamnejších architektonických divov sveta v mierke 1:25, od Čínskeho múru cez Baziliku sv. Petra až po sochu Slobody, ponúka Park miniatúr Inwald – Andrychów. Nájdeme tu množstvo atrakcií pre deti aj dospelých na ploche až 75.000m2. Počas jedného dňa navštívime Austráliu, Grécko, Taliansko, Poľsko, Čínu, Francúzsko či Mexiko.

 

Program zájazdu

Návšteva krásneho zábavného Parku miniatúr a záhrady Jána Pawla II. V areáli sa nachádzajú reštaurácie, stánky s občerstvením a množstvo atrakcií pre deti aj dospelých. 

Múzeum Auschwitz – Birkenau (Koncentračný tábor v Osvienčime a Brezinke).  Nezabudnuteľná prehliadka múzea so sprievodcom. 

Nástupné miesta: Bánovce, Nováky, Prievidza a smer Martin.

 

Cena zájazdu 30 Eur

 

V cene zájazdu je zahrnutá doprava zájazdovým autobusom, služby sprievodcu

V cene zájazdu nie je: miestenka 4 Eur, cestovné poistenie, vstupné do Múzea v Osvienčime cca 7 Eur, Inwald Park miniatúr cca 10 Eur

 

NA ZÁVER
Planéta popola, peklo na zemi, či hrob milióna ľudí, žiaden prívlastok nie je dosť výstižný pre toto miesto.
Osvienčim je miesto, ktoré by mal navštíviť každý človek bez rozdielu minimálne raz za život. Tento rok si pripomenieme 77 výročie od jeho oslobodenia.