O nás

Odpovede na Vaše otázky k aktuálnej situácii v súvislosti s koronavírusom.

Milí priatelia, 
ďakujem Vám za solidaritu a podporu, ktorú tieto dni všetci potrebujeme.
Pokúsim sa odpovedať na veci, ktoré Vás teraz isto zaujímajú.
Informáciu, či sa zájazd uskutoční, sa dozviete v súlade s obchodnými podmienkami, najneskôr 7-10 dní pred zájazdom. Ak bude lokalita v čase plánovanej návštevy v karanténe, alebo bude platiť stav zákazu vycestovať do danej lokality, zájazd bude zrušený, alebo presunutý na iný termín. Peniaze za zrušený zájazd Vám budú vrátené do 3 pracovných dní, odo dňa zrušenia zájazdu. Ak budete súhlasiť s novým termínom, peniaze budú presunuté na zájazd s novým termínom.
Inak platia stále štandardné storno podmienky, ako sú uvedené v článku 7 Všeobecných obchodným podmienok.
Ďakujem ešte raz za Vašu priazeň. Teším sa na naše ďalšie spoločné zážitky.
Beata Hornová

 

Sme cestovná kancelária predávajúca iba vlastné overené zájazdy a zájazdy šité na mieru pre ucelené skupiny. Ku vzniku cestovnej kancelárii nás viedla vášeň pre spoznávanie prírodných krás a pamiatok Európy. Rozhodli sme sa ich priblížiť širšej verejnosti a začali sme ľuďom plniť cestovateľské sny. Snažíme sa našim klientom priblížiť najkrajšie miesta Európy za prijateľné ceny pri zachovaní kvality. Máme svojich stálych a overených sprievodcov. Autobusovú dopravu nám zabezpečujú iba dopravné spoločnosti, ktoré spĺňajú kritéria spoľahlivej a bezpečnej dopravy. Klienti môžu s nami komunikovať osobne, telefonicky, prostredníctvom e-mailov, či facebooku. Programy zájazdov zostavujeme na základe vlastných cestovateľských skúseností. Hlavným cieľom našej CK je všestranná spokojnosť klienta, ktorý má u nás zabezpečené komfortné ubytovanie, spoľahlivú dopravu, zábavu počas cesty a hlavne zážitkový program.

 

Ubytovanie

Typ ubytovania je uvedený pri každom zájazde. V prevažnej miere zabezpečujeme hotelové ubytovanie na úrovni  min. troch hviezdičiek s kúpeľňou a WC na izbe. Ceny zájazdov sú štandardne stanovené na osobu za ubytovanie v dvojlôžkovej izbe. Ak je klient sám a požaduje jednolôžkovú izbu, je povinný doplatiť príplatok za 1-lôžkovú izbu. (Informáciu o sume príplatku podáme na vyžiadanie).

 

Stravovanie

Pri hotelovom ubytovaní sú spravidla v cene raňajky. Prevažne ide o raňajky formou bufetových (švédskych) stolov, alebo o kontinentálne raňajky, ktoré pozostávajú z teplého nápoja, pečiva, masla a džemu. V prípade rozšírených kontinentálnych raňajok  je k dispozícii naviac syr, šunka, alebo iný typ údeniny.

 

Doprava

Naša cestovná kancelária používa výhradne kvalitné zájazdové autobusy a mikrobusy s klimatizáciou. Autobus má pravidelné zastávky po každých cca 3 hodinách jazdy. Samozrejmosťou je dodržiavanie bezpečnostných predpisov v súlade s platnou cestnou legislatívou.

 

Ceny služieb

Čo je a čo nie je v cene, je uvedené pri každom type zájazdu. Minimálny počet účastníkov pre väčšinu zájazdov je stanovený na 35 osôb. V prípade menšieho počtu prihlásených osôb o možnosti uskutočnenia zájazdu rozhodneme na základe konkrétnych ekonomických ukazovateľov. Informáciu, či sa zájazd uskutoční alebo nie, sa snažíme klientovi oznámiť bez zbytočného odkladu.

 

First Minute ani Last Minute ceny na naše vlastné zájazdy spravidla neponúkame. Cena našich zájazdov je postavená vždy tak, aby sme ponúkli maximum kvality za primeranú cenu. Naše zájazdy nenájdete na zľavových portáloch. Odmietame súťažiť nereálnymi cenami a šetriť na sprievodcoch, ubytovaní, ostatnom zabezpečení zájazdu, alebo nebodaj tlačiť na dopravcov, aby zanedbávali bezpečnosť prepravy.

 

Poistenie

V cene každého zájazdu je zahrnuté poistenie pre prípad úpadku podľa zákona 170/2018 Z.z. Naša cestovná kancelária je poistená v poisťovni Kooperatíva, a.s. Vienna Insurance Group, so sídlom Štefanovičova 4, Bratislava 1, IČO 00 585 441 v zmysle Všeobecných poistných podmienok poistenia zájazdu a spojených služieb cestovného ruchu pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Číslo poistnej zmluvy 1699000159.
https://www.sacka.eu/sk/SACKA/Poistenie-CK/  Toto zákonné poistenie je zárukou istoty a bezpečnosti Vami vynaložených finančných prostriedkov.

Zároveň Vám za príplatok ku každému zájazdu ponúkame komplexné cestovné poistenie a poistenie storna zájazdu. Toto poistenie rieši prípadné krytie nákladov spojených s odstúpením od zmluvy o zájazde, alebo iných nákladov, ktoré Vám môžu vzniknúť v prípade nehody, ochorenia, škodovej udalosti a pod.