O nás

Sme cestovná kancelária predávajúca iba vlastné overené zájazdy a zájazdy šité na mieru pre ucelené skupiny. Ku vzniku cestovnej kancelárii nás viedla vášeň pre spoznávanie prírodných krás a pamiatok Európy. Rozhodli sme sa ich priblížiť širšej verejnosti a začali sme ľuďom plniť cestovateľské sny. Snažíme sa našim klientom priblížiť najkrajšie miesta Európy za prijateľné ceny pri zachovaní kvality. Máme svojich stálych a overených sprievodcov. Autobusovú dopravu nám zabezpečujú iba dopravné spoločnosti, ktoré spĺňajú kritéria spoľahlivej a bezpečnej dopravy. Klienti môžu s nami komunikovať osobne, telefonicky, prostredníctvom e-mailov, či facebooku. Programy zájazdov zostavujeme na základe vlastných cestovateľských skúseností. Hlavným cieľom našej CK je všestranná spokojnosť klienta, ktorý má u nás zabezpečené komfortné ubytovanie, spoľahlivú dopravu, zábavu počas cesty a hlavne zážitkový program.

 

Ubytovanie

Typ ubytovania je uvedený pri každom zájazde. V prevažnej miere zabezpečujeme hotelové ubytovanie na úrovni  troch hviezdičiek s kúpeľňou a WC na izbe. Ceny zájazdov sú štandardne stanovené na osobu za ubytovanie v dvojlôžkovej izbe. Ak je klient sám a požaduje jednolôžkovú izbu, je povinný doplatiť príplatok za 1-lôžkovú izbu. 

 

Stravovanie

Pri hotelovom ubytovaní sú spravidla v cene raňajky. Prevažne ide o raňajky formou bufetových stolov, alebo o kontinentálne raňajky, ktoré pozostávajú z teplého nápoja, pečiva, masla a džemu. V prípade rozšírených kontinentálnych raňajok  je k dispozícii naviac syr, šunka, alebo iný typ údeniny.

 

Doprava

Naša cestovná kancelária používa výhradne kvalitné zájazdové autobusy a mikrobusy s klimatizáciou. Autobus má pravidelné zastávky po každých cca 3 hodinách jazdy. Samozrejmosťou je dodržiavanie bezpečnostných predpisov v súlade s platnou cestnou legislatívou.

 

Ceny služieb

Čo je a čo nie je v cene, je uvedené pri každom type zájazdu. Minimálny počet účastníkov pre väčšinu zájazdov je stanovený na 35 osôb. V prípade menšieho počtu prihlásených osôb o možnosti uskutočnenia zájazdu rozhodneme na základe konkrétnych ekonomických ukazovateľov. Informáciu, či sa zájazd uskutoční alebo nie, sa snažíme klientovi oznámiť bez zbytočného odkladu.

 

First Minute ani Last Minute ceny na naše zájazdy spravidla neponúkame. Cena našich zájazdov je postavená vždy tak, aby sme ponúkli maximum kvality za primeranú cenu. Naše zájazdy nenájdete na zľavových portáloch. Odmietame súťažiť nereálnymi cenami a šetriť na sprievodcoch, ubytovaní, doprave, či ostatnom zabezpečení zájazdu.

 

Poistenie

V cene každého zájazdu je zahrnuté poistenie pre prípad úpadku podľa zákona 170/2018 Z.z. Naša cestovná kancelária je poistená v poisťovni Kooperatíva, a.s. Vienna Insurance Group, so sídlom Štefanovičova 4, Bratislava 1, IČO 00 585 441 v zmysle Všeobecných poistných podmienok poistenia zájazdu a spojených služieb cestovného ruchu pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Číslo poistnej zmluvy 1699000159.
https://www.sacka.eu/sk/SACKA/Poistenie-CK/  Toto zákonné poistenie je zárukou istoty a bezpečnosti Vami vynaložených finančných prostriedkov.

Zároveň Vám za príplatok ku každému zájazdu ponúkame komplexné cestovné poistenie a poistenie storna zájazdu. Toto poistenie rieši prípadné krytie nákladov spojených s odstúpením od zmluvy o zájazde, alebo iných nákladov, ktoré Vám môžu vzniknúť v prípade nehody, ochorenia, škodovej udalosti a pod.