O nás

Sme cestovná kancelária predávajúca iba vlastné overené zájazdy a zájazdy šité na mieru pre ucelené skupiny. Ku vzniku cestovnej kancelárii nás viedla vášeň pre spoznávanie prírodných krás a pamiatok. Rozhodli sme sa ich priblížiť širšej verejnosti a začali sme ľuďom plniť cestovateľské sny. Snažíme sa našim klientom priblížiť najkrajšie miesta strednej Európy za prijateľné ceny pri zachovaní kvality.

Máme svojich stálych a overených sprievodcov. Autobusovú dopravu nám zabezpečujú iba dopravné spoločnosti, ktoré spĺňajú kritéria spoľahlivej a bezpečnej dopravy. Klienti môžu s nami komunikovať osobne, telefonicky, prostredníctvom e-mailov, či messengeru na fb. Programy zájazdov zostavujeme na základe vlastných cestovateľských skúseností. Hlavným cieľom našej CK je všestranná spokojnosť klienta, ktorý má u nás zabezpečené komfortné ubytovanie, spoľahlivú dopravu, zábavu počas cesty a hlavne zážitkový program.

 

Ubytovanie

Typ ubytovania je uvedený pri každom zájazde. V prevažnej miere zabezpečujeme hotelové ubytovanie na úrovni  troch hviezdičiek s kúpeľňou a WC na izbe. Oficiálne hodnotenie ubytovacích kapacít vyjadrené hviezdičkami, prípadne písmenami je hodnotením miestnych úradov a nezhoduje sa vždy s oficiálnym hodnotením ubytovacích zariadení na Slovensku. 

Cena zájazdu je stanovená s tým, že v jednej izbe bývajú dvaja, resp. traja klienti. (Traja v prípade že sa prihlásili spolu a požadujú trojlôžkovú izbu). Ak si objednávateľ želá bývať sám na izbe, je nutné si takúto izbu vyžiadať a priplatiť. V opačnom prípade bude automaticky ubytovaný s inou sólo osobou. Upozorňujeme na to, že CK nemôže niesť zodpovednosť za pohlavie, hygienické návyky, svetonázor, chrápanie, či nevhodné správanie druhej osoby . Ubytovanie počas zájazdu nie je možné meniť a sprievodca nie je sudcom medzi ubytovanými. Odporúčame preto priplatiť si samostatnú izbu. Negatívnych prípadov je zlomok, drvivá väčšina klientov sú veľmi slušní a tolerantní ľudia, zlé prípady sa však môžu stať. 

 

Stravovanie

Pri hotelovom ubytovaní sú spravidla v cene raňajky. Prevažne ide o raňajky formou bufetových stolov, alebo o kontinentálne raňajky, ktoré pozostávajú z teplého nápoja, pečiva, masla a džemu. V prípade rozšírených kontinentálnych raňajok  je k dispozícii naviac syr, šunka, alebo iný typ údeniny, zelenina, vajíčko a pod.

 

Doprava

Naša cestovná kancelária používa výhradne kvalitné zájazdové autobusy a mikrobusy s klimatizáciou. Autobus má pravidelné zastávky po každých cca 3 hodinách jazdy. Samozrejmosťou je dodržiavanie bezpečnostných predpisov v súlade s platnou cestnou legislatívou.

 

Ceny služieb

Čo je a čo nie je v cene, je uvedené pri každom type zájazdu. Minimálny počet účastníkov pre väčšinu zájazdov je stanovený na 35 osôb. V prípade menšieho počtu prihlásených osôb o možnosti uskutočnenia zájazdu rozhodneme na základe konkrétnych ekonomických ukazovateľov. Informáciu, či sa zájazd uskutoční alebo nie, sa snažíme klientovi oznámiť bez zbytočného odkladu.

 

First Minute ani Last Minute ceny na naše zájazdy spravidla neponúkame. Cena našich zájazdov je postavená vždy tak, aby sme ponúkli maximum kvality za primeranú cenu. Naše zájazdy nenájdete na zľavových portáloch. Odmietame súťažiť nereálnymi cenami a šetriť na sprievodcoch, ubytovaní, doprave, či ostatnom zabezpečení zájazdu.

 

Poistenie

V cene každého zájazdu je zahrnuté poistenie pre prípad úpadku podľa zákona 170/2018 Z.z. Naša cestovná kancelária je poistená v poisťovni Kooperatíva, a.s. Vienna Insurance Group, so sídlom Štefanovičova 4, Bratislava 1, IČO 00 585 441 v zmysle Všeobecných poistných podmienok poistenia zájazdu a spojených služieb cestovného ruchu pre prípad úpadku cestovnej kancelárie. Číslo poistnej zmluvy 169-9000232.
Toto zákonné poistenie je zárukou istoty a bezpečnosti Vami vynaložených finančných prostriedkov.