Klenot Moravy, Lednicko – Valtický areál

Klenot Moravy, Lednicko – Valtický areál

Lednice s viac ako 100 hektármi vinohradov patrí medzi najkrajšie miesta Európy. Poďte sa s nami prejsť obrovským romantickým  parkom. Navštívime rozprávkový zámok – reprezentačné letné a lovecké sídlo rodu Liechtensteinov, Apollónov chrám,  budeme sa plaviť národným parkom Podýjí, vystúpime na minaret.
Nevšedný zážitok nám prinesie aj Salón vín Českej republiky na zámku vo Valticiach.

 

Program

Odchod na Moravu v skorých ranných hodinách. Návšteva rozsiahleho Lednického areálu a jeho francúzskych záhrad, rybníkov, tropického skleníku, prepychového zámku. Krásny výhľad na národný park ponúka veža minaretu. Plavba na rieke Dyje k Janůvmu hradu.
  Salón vín Českej republiky. Degustácia lahodných vín ČR a Moravy v expozičných priestoroch historickej budovy zámku vo Valticiach. Salón vín je najvyššia súťaž v rámci systému Národných súťaží vín.
(Alternatívne možnosť návštevy Valtického zámku – barokového sídla Liechtensteinov, bylinkovej záhrady, či barokového divadla)

 

Cena zájazdu 26 Eur

 

V cene zájazdu je zahrnuté: Doprava zájazdovým autobusom, služby sprievodcu, zákonné poistenie CK

 

HODNOTENIA
Netušili sme, koľko krásy skrýva Morava. Pochodili sme už veľký kus sveta, no takýto zámok a záhrady máme kúsok od našich hraníc. Paráda... Barbora, Nováky
Páčilo sa mi, že sme si mohli oddýchnuť s deťmi počas plavby. Lodivod nám porozprával veľa zaujímavého o národnom parku...určite sa sem radi vrátime, keď deti vyrastú... Rado a Katka, Dolné Vestenice