ENERGYLANDIA & WATER PARK

ENERGYLANDIA & WATER PARK

Máte radi kolotoče, horské dráhy, veselé postavičky, zvieratká, vláčiky a autíčka? Potom je tento výlet určený práve vám! Strávte s nami deň plný smiechu, zábavy, radosti aj adrenalínu v zábavnom parku Energylandia, najväčšom Zábavnom Parku Horských dráh Európy.

 

Program výletu

 

Celodenný pobyt v Rodinnom zábavnom parku Energylandia a Water parku, Zator Poľsko. Park ponúka 123 atrakcií na ploche 70 hektárov pre všetky vekové kategórie. Zabavia sa deti, tínedžeri aj dospelí. 

Privíta vás niekoľko rozprávkových postavičiek, nádherná tematická výzdoba a isto aj nejaké strašidlo. 

V cene vstupenky sú všetky atrakcie bez limitov! Horské dráhy, kolotoče, kiná, predstavenia, Aqualantis, Dragon Zone, detská zóna, rodinná zóna, extrémna zóna, vodný park! Za deň nestihnete vyskúšať všetky atrakcie. Ponuka je naozaj obrovská!

Bajkolandia – svet snov a krajina detských túžob pre najmenších.

Extreme Zone – fenomenálna zábava pre tých, ktorí chcú čeliť strachu, poskytujúca maximálny adrenalín, obrovskú dávku radosti a zábavy v najvyššej rýchlosti.

Water park – tropický ostrov s množstvom atrakcií a vodných hier.

Dračie mesto – stredoveké mesto s gotickými uličkami, zrúcaninami a dekoráciami.

Aqualantis – novinka, ostrov uprostred oceánu, člny prehľadávajúce zatopené časti mesta.

Okrem toho ďalšie hry a aktivity, 9 veľkolepých scén, moderné 7D kino, planetárium, obchody, suveníry, reštaurácie. Na Slovensku nič také nemáme.

Nástupné miesta: Nováky, Prievidza a smer Žilina

 

Cena výletu 33 Eur

 

Cena zahŕňa: dopravu zájazdovým autobusom, zaobstaranie vstupeniek

V cene zájazdu nie je vstupné do Parku. Ceny so skupinovou zľavou: 179 Zt osoba nad 140 cm, 129 Zt osoba do 140 cm. (Bežná cena v hlavnej sezóne je 199 a 149 Zt)

 

NA ZÁVER
Cestovať v skupine sa oplatí. Neriešite kadiaľ ísť, kde zaparkovať, či dať si malé pivo. Šetríte životné prostredie. 🙂